DutchEnglishGerman
DutchEnglishGerman

ENNEKERDIJK 11 7622 ED BORNE – T. 074 2669636 –COMMUNICATIE@MUSEUMBUSSEMAKERHUIS.NL

Interessante links

Samenwerking Cultuur en Historie in Borne en Twente  

Twente is rijk aan kleinere en grotere musea die je interessante verhalen vertellen over de omgeving en de geschiedenis van de regio. Heeft jouw bezoek aan Museum Bussemakerhuis jouw interesse in de cultuur en historie van Borne en Twente gewekt? Dan zijn de volgende bezienswaardigheden zeker ook de moeite waard!

Liever een dagje buiten? Hieronder vind je ook prachtige fiets en wandelroutes om de historie en cultuur van de omgeving verder te verkennen. Bij de horeca in de omgeving kan je goed terecht voor een kop koffie met gebak, eenvoudige lunch tot uitgebreide culinaire gerechten. 

Organisaties en instellingen in Borne

VVV Borne vvvborne.nl
Kulturhus Borne  kulturhusborne.nl
Cultureel Podium Bornse Synagoge  bornsesynagoge.nl
Heemkundevereniging Borne  heemkundeborne.nl
Gisdsengroep Oud Borne  gidsenoudborne.nl
Borneboeit borneboeit.nl
Visittwente  visittwente.nl

Musea Twente

Rijksmuseum Twenthe  rijksmuseumtwenthe.nl
De Museumfabriek  demuseumfabriek.nl
Palthehuis  palthehuis.nl
Zoutmuseum  zoutmuseum.nl
Oyfo Techniekmuseum  www.oyfo.nl
Wonderrijck  wonderryck.nl
Museum en expositieboerderij de Wendezoele Delden  wendezoele.nl
Het Wevershuisje Almelo  wevershuisje.nl
Rijssens Museum  rijssensmuseum.nl
Museum Hengelo  museumhengelo.nl
Huis Singraven  singraven.nl
Museum Huize Keizer Denekamp  huizekeizer.nl

Horeca omgeving Twente

Hotel Restauant Jachtlust  jachtlust.nl
Grand Café de Steeg  grandcafedesteeg.nl
Dorset  www.dorset.nl
Il Tartufo  iltartufoborne.nl
Las Carretas  lascarretas.nl
Kir Diner + Bar  kir.restaurant
Het Seminar  hetseminar.nl
Lutke Hulscher  lutkehulscher.nl
Van der Valk Hotel Hengelo  hotelhengelo.nl
Camper- en pleisterplaats Rabo Scheele  raboscheele.nl
Camping De Köller  dekoller.nl